ناحیه کاربری

تماس با ما

  • :ایمیل آدرس ایمیل سرورایران
  • :تلفن

بستن پشتیبانی

پشتیبانی سرور ایران

تماس با ما (Contact us)جستجوی دامنه

www.


چرا (SIR.ir) سرورایران؟

Image

مانیتورینگ سرویس‌ها

Service Monitoring

کلیه سرویس‌های سرورایران توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند. در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله تیم پشتیبانی از طریق ایمیل و sms مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهد شد.

Image

امنیت

Security

از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های اینترنتی دارد، سرورایران نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی امن و مطمئن می نماید. استفاده از فایروال ها، روترها و و سوئیچ های اختصاصی از جمله اقدامات سرورایران در این زمینه می باشد.

Image

گارانتی بازگشت پول

Moneyback Guarantee

سرورایران برای آسایش خیال شما گارانتی بازگشت پول را در نظر گرفته است. شما می توانید تا 24 ساعت پس از تحویل سرور مجازی خود، چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید، قرارداد را فسخ و پول پرداخت شده را پس بگیرید.

Image

پشتیبانی مناسب

Customer Support

پاسخگویی و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در سرورایران می باشد. شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل، پرتال پشتیبانی سرورایران و یا در ساعات اداری از طریق تلفن با کارشناسان سرورایران تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.

Image

مرکزداده معتبر افرانت

Reliable Datacenter

سرورایران دارای مالکیت تمامی سرورهای خود بوده و تمامی سرویس‌های خریداری شده بر روی این سرورها راه اندازی می‌گردد. سرورایران برای جلب رضایت مشتریان حرفه ای خود، سرورها را در مرکزداده خوش نام و معتبر افرانت نگهداری می نماید. در صورت بروز مشکل سخت افزاری، در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان دیتاسنتر مرتفع خواهد شد.

Image

سخت افزار با کیفیت

High Quality Hardware

استفاده از سخت‌افزار مختص سرور، موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و قطعی‌های احتمالی سرورهاست. سرورایران از سرورهای قدرتمند HP و Supermicro جهت سرویس دهی استفاده می کند.

Image

مرکز عملیات شبکه - NOC

Image

مرکز عملیات شبکه - NOC

Image

مرکز داده - Data Center

Image

مرکز داده - Data Center

Image

درباره ما

سرورایران (SIR.ir) مفتخر است با میزبانی سرورهای قدرتمند خود در برترین مراکز داده ایران، شرایط پشتیبانی از سرورهای مجازی اختصاصی را فراهم نموده و در این راستا آرامش خاطر فعالان حرفه ای وب فارسی را به ارمغان آورد.

همچنین سرورهای اختصاصی عرضه شده توسط سرورایران، پاسخگوی مخاطبین وسیع (سازمانهای دولتی، ارگان ها،‌ خبرگزاری ها، انجمن های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایت‌های خدمات رسانی) با نیازهای گوناگون خواهد بود.

Direct Admin CentOS
Redhat Enterprise Linux Supermicro
VMware ESXi Windows Server
Mikrotik